Witajcie

pension1104

Witajcie w Aqualandzie – luźnym i przyjaznym miejscu.

Aqualand jest zaprojektowany przez lokalnych artystów, posiada również wspólne pomieszczenia w tym: jadalnię, salon muzyczny, część telewizyjną i kuchnię do swobodnego korzystania. Wszystkie nasze pokoje posiadają osobne przestronne łazienki z prysznicem oraz jasny wystrój wnętrz, a podczas pobytu utrzymywane są w nieskazitelnej czystości.

Aqualand jest idealnie położony w centrum Popradu w bliskiej odległości do wszystkich głównych atrakcji, restauracji, barów oraz w cieniu Tatr Wysokich. Pensjonat znajduje się również bezpośrednio przy Aquacity – wiodącym światowym ośrodku z odkrytymi gorącymi źródłami mineralnymi, krytym 50-metrowym basenem i spa.
Aqualand, we współpracy z Aquacity, ma przyjemność zaoferować 30% zniżki na wszystkie atrakcje Aquacity wyłącznie dla naszych gości.

Aqualand jest zaprojektowany i zarządzany przez mieszkańców Popradu, którzy dzięki wielu podróżom dokładnie wiedzą co sprawia, że ​​miejsce jest świetne. Zawsze poświęcimy Ci czas, aby pomóc zaplanować Twój pobyt w okolicach Popradu i Wysokich Tatr. Kochamy życie na Słowacji obok Tatr Wysokich i dołożymy wszelkich starań, abyście spędzili czas w Popradzie jak najlepiej. Czekamy na Was w Aqualandzie.