Usługi

Daj znać naszym pracownikom, jeśli jest coś, co możemy dla Ciebie zrobić w trakcie Twojego pobytu u nas. Poniżej znajduje się lista usług, które aktualnie zapewniamy naszym gościom:

Śniadanie
• Śniadanie serwowane jest codziennie w salonie. Cena to 5 EUR za pełne śniadanie. Poinformuj nas wcześniej, jeśli masz jakieś życzenia odnośnie diety.

Catering
• tradycyjne dania kuchni słowackiej i innych, kolacje dla grupy są dostępne na życzenie w naszej jadalni. Uprzedź nas o tym co najmniej 1 dzień wcześniej. Alternatywnie w niedalekiej okolicy jest kilka bardzo dobrych restauracji.

Pranie i czyszczenie chemiczne
• Pensjonat Aqualand współpracuje z lokalną pralnią. Proszę zostaw rzeczy do prania lub czyszczenia w recepcji do 8:30 aby otrzymać wyprane rzeczy tego samego dnia.

Masaż
• Aqualand oferuje masaże na miejscu wykonywane przez zawodowego masażystę w cenach od 8 – 12 Euro za godzinę.
• Aqualand, we współpracy z Aquacity, oferuje swoim Gościom nieograniczone 30% zniżki na wszystkie obiekty Aquacity.

Transport prywatny i grupowy
• Aqualand, we współpracy z lokalnymi firmami transportowymi z przyjemnością zorganizuje dla Ciebie lub Twojej grupy transport ze zniżką do i z lokalnych atrakcji turystycznych, jak również na lotnisko / dworzec kolejowy lub do kolejnego miejsca na Twojej trasie podróży. Skontaktuj się z personelem Aqualand aby uzyskać najlepsze ceny i pozbyć się stresu związanego z planowaniem transportu.

Punkt informacyjny
• Aqualand posiada punkt informacyjny składający się z następujących elementów, które pomogą Ci zaplanować swój czas w okolicach Popradu:
- lokalne mapy
- informacje o lokalnych atrakcjach turystycznych i firmach turystycznych oferujących wyjazdy do tych miejsc
- rabaty w lokalnych restauracjach
- różne dodatkowe informacje, aby pomóc Państwu w trakcie pobytu w Popradzie.

spend-region