Aktywność

Štrbské Pleso

Štrbské pleso

Lomnický Štít

Belianska jaskyňa

 

 Spišský hrad

Spišský hrad

Levoča

Slovenský raj

Slovenský raj

Miesiące zimowe trwają od grudnia do marca, gdy góry stają się ulubionym miejscem dla narciarzy i snowboardzistów, a lato trwa od czerwca do września, wtedy możesz zagrać w golfa i tenisa oraz korzystać z pieszych i rowerowych wycieczek po górach i parkach narodowych.

Zimowa aktywność
Wysokie i Niskie Tatry słowackie nadal oferują jedne z najlepszych tras narciarskich w Europie, do trzech razy tańszych niż w innych częściach Europy.

Narciarstwo na Słowacji jest łatwo dostępne, niedrogie i dostarcza niezapomnianych wrażeń dzięki ośrodkom narciarskim zarówno w Tatrach Wysokich i Niskich, łatwym dojazdem do lotniska Poprad oraz siecią europejskich połączeń drogowych i kolejowych.

Ośrodki są małe, ale niewielką powierzchnię rekompensują różnorodnością przyrody.
Co dzień możesz odwiedzić kilka ośrodków narciarskich, na wspólny karnet narciarski, i jeździć na nartach codziennie w innym miejscu.

Wydajna sieć kolejowa sprawia, że podróżowanie w góry z Aqualandu to czysta przyjemność dzięki niedrogim biletom i nowoczesnym, komfortowym pociągom z panoramicznymi oknami.
Tatry nie tylko oferują narciarstwo i snowboarding. Dla nie jeżdżących na nartach proponujemy kolej linową ze Starego Smokowca lub przejażdżkę zapierającą dech w piersiach gondolą na kawę lub przekąskę na górskich szlakach, chodzenie w rakietach śnieżnych po lasach, lub dla odważnych snowtubing lub zjazd na torze saneczkarskim.

http://svitlopusnadolina.sk/

http://www.vt.sk/pl/urlop/narciarstwo/

http://www.jasna.sk/pl/

Tatry-zima

Letnia Aktywność
W Aqualandzie mamy podwójne szczęście nie tylko dlatego, że cieszymy się ekstremami temperatury charakterystycznymi dla regionu alpejskiego; śnieżne zimy i ciepłe, słoneczne lato. Mamy szczęście również dlatego, że możemy wybierać wśród wielu zajęć sportowych w okolicy, i potrzeba bardzo długiego pobytu aby skorzystać z wszystkich ofert Aqualandu.

W parkach narodowych Tatr Wysokich i Niskich można spacerować jeździć na rowerze górskim, a nawet skorzystać ze skutera dla dorosłych. Możesz cieszyć się przekąskami i napojami alkoholowymi w tradycyjnej słowackiej restauracji na zboczu góry, spróbuj również (rury letniej), lub zjazdu na sankach w Tatry Bob w Tatrzańskiej Łomnicy.

Spaceruj wokół jeziora w miejscowości Szczyrbskie Jezioro lub zajrzyj do najładniejszych parków narodowych w “Słowackim Raju” i Pieninach, gdzie poziome drabinki i łańcuchy pozwalają na podziwianie rzadkich roślin i zwierząt w ich naturalnym środowisku.

Nasza kultura i historia sięga wieków, więc naturalnie mamy wiele pięknych kościołów i zabytkowych budynków, miast otoczonych murami i malownicze wsie. W pobliskim mieście Lewocza, można zobaczyć zarówno najładniejsze budynki w Słowacji ale najwyższy drewniany ołtarz w Europie. W Kieżmarku, można podziwiać fresk na suficie małego drewnianego kościółka i wybrać się na spacer wzdłuż deptaku.
Podróżuj po naszym regionie za pomocą skutecznych i niedrogich usług kolejowych, własnym transportem lub wynajętym samochodem.

Potem wróć i powiedz nam o tym!

Líšky

Tatranská-Javorina

see-rooms